logo-blackHem Pratik Hem Fonksiyonel Stick Şekerler


Sıcak içecek ikamı yapılan cafe, restoran ve büfe tipi yerlerde hem kullanım kolaylığı açısından hem de dökülme ve kirlenme gibi bir risk taşımaması sebebi ile stick şekerler tercih edilmektedir. İnce uzun bir kağıt ambalaja sarılmış olan her bir stick şeker ortalama olarak bir küp şekere denk gelir. Bu sayede şeker kullanan kişiler de kendi damak tatlarına göre bir ya da iki stick kullanarak içeceklerini tatlandırabilirler. Stick şekerler firmaya özel olarak paketlenebilmektedir. Özel makineler ile firma bilgilerini, adını, adresini, telefonunu ya da logosunu içeren şekerler aynı zamanda işletmelerin reklam ve tanıtımlarını da yapmaktadır. Stick şekerler esmer ya da beyaz toz şeker ile hazırlanabilir. Firma talebi olması halinde tatlandırıcılar da stick ambalajlar içine paketlenebilmektedir. Stick şeker fiyatları seçilen şeker türüne ve kullanılacak olan ambalaj özelliklerine göre değişmektedir.

Sağlıklı ve Hijyenik Üretim
Stick şekerler insan sağlığını korumak ve şeker ikram eden işletmeler açısından da müşteri memnuniyetini sağlamak açısından mutlaka hijyenik koşullarda paketlenmiş olmalıdır. Şeker paketleyen makinelerin temiz tutulması ve üretimin el değmeden yapılması oldukça önemlidir. Fabrikamız tarafından üretilen stick şekerler tüm üretim ve hijyen koşullarına uygun olarak paketlenmekte ve kapalı poşetler ile belli sayılarda paketlenerek işletmelere iletilmektedir. Stick şeker fiyatları istenen sayıya göre belirlenir. Toptan şekilde üretilen ürünler hem firma için fiyat açısından avantajlı hem de sürekli kullanılan bir ürün olduğu için stoklarda ürünün fazla olması açısından avantajlıdır. Bozulan bir ürün olmadığı için stick şekerler fazla sayılarda sipariş edilebilmekte ve sayı arttıkça stick şeker fiyatları sizler için daha uygun olmaktadır.

Ambalaj Tasarımı Size Ait
Dilerseniz firmanıza özel olarak hazırlatmak istediğini şekerlerin ambalajları üzerinde bulunacak logo ya da resimleri kendiniz tasarlayabilirsiniz. Yapacağınız tasarım ya da paketleme için kullanılacak olan ambalaj malzemesi stick şeker fiyatları içinde değişikliğe sebep olabilir. Yaptırmak istediğiniz ürün için belirlediğiniz bir ambalaj tipi ve sayısı varsa firmamız ile iletişime geçerek size özel fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için web sitemiz üzerinde bizimle e-maille ya da telefonla iletişime geçip konuyu detayları ile anlatmanız yeterlidir.

En İdeal Promosyon Ürünü Stick Şekerler
Sipariş departmanında bulunan arkadaşlarımız stick şeker fiyatları için sizlere tekli ve toptan olmak üzere fiyatları bildireceklerdir. Talep ettiğiniz ürünün sayısına da bağlı olarak hazırlanma süresi dikkate alınarak tahmini teslimat tarihleri aralığında ürünleriniz kapalı ambalaj ile tarafınıza gönderilmektedir. Şekerler üzerinde bulunan son kullanma tarihine kadar serin ve kuru ortamlarda ağzı kapalı bir biçimde muhafaza edilebilir. İşletmelerinizde kullandığınız ana maddelerden birisi olan şekeri aynı zamanda bir tanıtım ve reklam malzemesi haline getirmek hem de pratik bir kullanım sağlamak için siz de stick şeker tercih edin.